• White Vimeo Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

Olemme visuaalisen viestinnän ammattilaisia. Rautaista ammattitaitoa meille on kertynyt videotuotannoista yli 20 vuoden ajalta. Laatu ja viimeistelty työnjälki ovat tavaramerkkimme. Haluamme haastaa itsemme ja asiakkaamme ideoimaan ja emme tyydy ilmeisimpään ratkaisuun. Vahvat tarinat ja elokuvallinen kerronta ovat sisältömme perusta.

 

Haluamme sitoutua asiakkaisiimme ja heidän tavoitteisiinsa kunnianhimoisesti

sekä tuottaa heidän liiketoimintaa parhaiten palvelevan lopputuloksen.

 
 

1996

2000+

300+

50+

PALVELUMME

Valitsimme Klaffin, koska voimme luottaa siihen, että jälki on laadukasta.

"

"

Hannu Syrjäpalo,
Projektipäällikkö
 

ASIAKKAITAMME

 

KYSY MEILTÄ LISÄÄ VIDEOTUOTANNOSTA

Kimmo Paananen

Toimitusjohtaja, tuottaja
040 5503 697
kimmo@klaffi.com

Esa Nissi

Äänisuunnittelija
040 5104 058
esa@klaffi.com

Vesa Taipaleenmäki

Ohjaaja, kuvaaja, leikkaaja
0400 187 247
vesa@klaffi.com

Ville Sandqvist

Kuvaaja, leikkaaja
050 4654 256
ville.sandqvist@klaffi.com

Pauliina Karelehto

Tuottaja, tuotantopäällikkö
0400 699 846
pauliina@klaffi.com

Petrus Markkula

Ohjaaja, leikkaaja
040 5942 544
petrus@klaffi.com

 
OSOITE:

Klaffi Tuotannot Oy
Kasarmintie 15
FI-90130 Oulu
FINLAND

Y-Tunnus: 1037653-8
Seuraa meitä somessa
Casting ja näyttelijähaku
  • White Vimeo Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White Facebook Icon